Odzywki Na Mase Forum


ranking

Sposób Utrzymać Elastyczność Podczas Budowania Mięśni

Jeśli zdecydujesz się budować swoje mięśnie, potrzebny jest przewodnik o tym, jak to zrobić. Istnieje wiele różnych metod, aby spróbować, i niektóre działają lepiej niż inne. Czytaj dalej dla niektórych wskazówek, które można włączyć do swojego programu budowania mięśni, tak, że można łatwo budować swoje mięśnie.

Podczas próby umieścić na mięśnie, będziesz musiał upewnić się, że można spożywać odpowiednią ilość kalorii. Chcesz skupić się na jedzeniu dla ciebie za mało, aby uzyskać około funt tygodniowo. Spróbuj znaleźć sposoby, aby zwiększyć spożycie kalorii. W ciągu kilku tygodni, jeśli nie zauważyłeś zmiany masy ciała, można zacząć spożywać więcej kalorii.

Jeśli pracujesz na jakiś czas, choć czujesz, że twoje mięśnie nie są takie duże, jak chciałbyś, by oni byli, spróbuj skupić swoje treningi na swoich największych mięśniach. Pracuj więcej na piersi, nogach i plecach. To pomoże zwiększyć syntezę białek, który pomoże twoim mięśniom rosnąć.

Jeśli nie włączacie węglowodanów w codziennej diecie, nie dostaniesz najlepsze wyniki od swojej rutyny. Węglowodany zapewniają paliwo, wymagana mięśni do wykonywania ćwiczeń siłowych. Jeśli trenujesz intensywnie, musisz mieć pewność, aby spożywać około dwóch-trzech gramów węglowodanów na każdy funt masy ciała na dzień.

Oblicz spożycie białka dziennie. Trzeba spożywać około jednego grama białka na każdy kilogram masy ciała każdego dnia. Zniszczyć prawe ilość białka zwiększa wzrost mięśni można uzyskać z treningu wagi jaką możesz zrobić. Zróżnicowanie zużycia trochę tu i tam nie zrobi większą część różnicy, ale trzeba dążyć do tego samego ilości codziennie.

Podczas ciężkich treningów dla budowania masy mięśniowej, należy spożywać dużo węglowodanów. Węglowodany dostarczają organizmowi glukozy potrzebnej do uzyskania energii. Gdy ciężko pracujesz, potrzebujesz energii, aby przetrwać. Odmowa zniszczyć dosyć węglowodanów może spowodować w organizmie łamanie się w dół z mięśni, aby zapewnić go z białkiem i węglowodanami którego trzeba wytrzymać.

Co jesz idzie wprowadzić zmiany w wynikach, które otrzymasz od budynku mięśnie. Należy zachować twój odliczanie kalorii w górę i zwiększać ilość białka zniszczyć, podczas gdy zmniejszający poziomy sadło które zniszczone. Zmiany te pozwolą twoich treningów być bardziej wydajne, a zobaczysz wyniki wcześniej.

Poświęcaj czas ćwiczeń nie mniej niż trzy razy w tygodniu. Jeśli dopiero zaczynasz, musisz ograniczyć się trzy razy, ale w miarę jak twoje mięśnie stają się bardziej klimatyzowane, należy starać się dostać do sali gimnastycznej częściej, niż to. W miarę jak będziesz bardziej doświadczonymi, możesz zwiększyć swoje rozgrzewki, aby być więcej niż raz dziennie, kilka razy w tygodniu.

Trzeba skupiającym się na co starać się osiągnąć zależy od tego, co zbudowali swoje mięśnie. Nie ćwicz na wytrzymałość i skupić się na cardio podczas próby budowania masy mięśniowej. Cardio i trening siłowy są doskonałym połączeniem, ale oni będą ze sobą sprzeczne, jeśli masz nadmiar cardio w normalnej tkanki mięśniowej.

Budowanie mięśni jest kwestia edukacji, a także określenia. Czytanie tego artykułu dać ci wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy. Teraz trzeba poeksperymentować z poradami, które po prostu czytać, aby zobaczyć, który z nich działa najlepiej dla ciebie. Jeśli nadal próbować nowych rzeczy, wkrótce odkryć metody budowania mięśni, które działają najlepiej dla ciebie.