Tabletki Na Mase Bez Recepty


ranking

Najważniejsze wskazówki dotyczące sukcesu w budowaniu mięśni

Bez względu na to, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, budowanie mięśni jest zabawnym i korzystnym sposobem na uzyskanie najwyższej formy. To nie tylko kwestia kilku wyciskarek i przysiadów, ale musisz zrobić to dobrze! Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo budować mięśnie i uzyskać doskonałą formę!

Nie próbuj zwiększać masy mięśniowej podczas intensywnego treningu cardio lub przygotowania do maratonu. Cardio odgrywa ważną rolę w osiąganiu dobrej kondycji fizycznej, ale wiele z nich może przeszkadzać w próbach zwiększenia masy mięśniowej. Skoncentruj się na zdrowej równowadze pomiędzy ćwiczeniami cardio a treningiem siłowym.

Chcesz pchać, dopóki twoje ciało nie osiągnie bliskiej porażki. Awaria jest spowodowana, gdy twoje ciało nie pozwoli ci pójść dalej ze swoim treningiem, ponieważ jest zbyt zmęczone. Kiedy zaczynasz sesję na cały dzień, zacznij ciężko i zmniejsz wagę, którą podnosisz, abyś mógł kontynuować podnoszenie nawet po zmęczeniu twojego ciała.

Nie ćwicz dłużej niż godzinę. Po przekroczeniu 60 minut twoje ciało zacznie zwiększać ilość kortyzolu, który jest hormonem stresu. Kortyzol obniża poziom testosteronu, który po prostu marnuje wysiłki na zwiększenie masy mięśniowej. Aby jak najlepiej wykorzystać trening, spróbuj ograniczyć go do 60 minut.

Unikaj porównywania się z innymi na siłowni. Przydatne może być obserwowanie innych osób, aby zobaczyć ich formę, nowe ćwiczenia lub nowe typy sprzętu, ale bezpośrednie porównanie nie jest pomocne. Jest tak dlatego, że każdy ma inny typ ciała; to, co działa dla ciebie, może nie działać dla innych.

Przysiady są chyba najważniejszym ćwiczeniem dla budowania masy mięśniowej. Poza budowaniem mięśni nóg, przysiady są doskonałym treningiem całego ciała. Wypracowują ramiona, klatkę piersiową, mięśnie brzucha, a nawet plecy. Przy przysiadzie niezbędna jest odpowiednia technika. Dla właściwego przysiadu, biodra powinny być niższe niż kolana, a ciało powinno pozostać zrównoważone.

Upewnij się, że nie zapominasz o swoich plecach. Wielu ludzi trenuje tylko te mięśnie, na które mogą patrzeć w lustrze. Z tego powodu często mają skrzynie, które są duże i mocne, ale ich plecy są małe i słabe. Możesz rozwiązać ten problem, pracując plecami, używając rzędów brzuszków i podciągnięć.

Staraj się wykonywać wyciskanie i przysiady w taki sam sposób, w jaki robisz martwy ciąg, który jest od całkowitego zatrzymania. Wykorzystaj ruchy ławek i przysiadów w szafie zasilającej i pozwól, aby pręty bezpieczeństwa były ustawione w pewnym punkcie, w którym ta belka znajduje się na dole tych ruchów. Musisz pozwolić, aby bar osiedlił się w tym punkcie. Pomaga to usunąć wszelkie napięcie sprężyste, które pomaga w zwiększeniu siły.

Spróbuj spożywać pokarmy bogate w białko tuż przed ćwiczeniem i po nim. Spróbuj zjeść 15 gramów na 30 minut przed treningiem, a następnie 15 gramów po zakończeniu treningu. Aby zorientować się, ile jest 15 gramów, pomyśl o kilku szklankach mleka.

Podczas próby wzrostu masy mięśniowej wykorzystaj metodę systemu kumpla. Wiąże się to z tobą i twoim partnerem, którzy pchają się nawzajem w inny sposób. Jedna osoba konkuruje z zestawem, a następnie przekazuje hantle lub poprzeczkę drugiej osobie. Z wyjątkiem czasu, który czekasz na partnera, aby ukończyć zbiór, nie odpoczywaj.

Mam nadzieję, że znalazłeś wskazówki zawarte w tym artykule, które są bardzo korzystne dla twoich wysiłków budowania mięśni. Włącz je do swojego programu fitness, aby budować i kondycjonować mięśnie elegancko i skutecznie. Z czasem i poświęceniem będziesz mieć niesamowite ciało, którego pragniesz i starasz się, więc zacznij wkrótce!