Allegro Kfd


ranking

Przeczytaj To, Jeśli Chcesz Uzyskać Więcej Mięśni

Istnieje wiele rzeczy można zrobić, aby spróbować zbudować mięśnie, ale nie wszystkie z nich są skuteczne. Jeśli chcesz zbudować mięśnie, zacznij od uczenia się, jak mięsień działa, więc można wybrać metody, które przynoszą rezultaty, które szukasz. Przeczytaj kilka porad, aby zacząć grę.

Uzyskanie partner w szkoleniu może znacznie poprawić swoje mięśnie wyniki. Twój partner może stać się cennym źródłem motywacji do naklejania na treningi, i popycha cię, aby zmaksymalizować swoje siły podczas treningu. Mając wiarygodnego partnera, co może również pomóc utrzymać się bezpieczne, bo zawsze będziesz mieć monitoring.

Skupić się na ćwiczeniu największe grupy mięśni. Koncentrując swoje wysiłki na duże grupy mięśni, na przykład, pleców, klatki piersiowej i nóg pomoże ci budować mięśnie szybciej. Ćwiczenia, takie jak przysiady, podciągania, жимы i sosy idealnie nadają się do tego. Takie ćwiczenia, jak zwykle, jest bardziej intensywny, i pomoże zwiększyć syntezę białek.

Porozmawiaj z lekarzem o tym, jakie suplementy są bezpieczne dla ciebie. Możesz wzmocnić swoje mięśnie potencjału z kreatyną i inne dodatki, ale trzeba wiedzieć, czy są one zdrowe dla ciebie, aby wziąć. Biorąc suplementów jest to, że trzeba omówić z lekarzem, tak, że można budować mięśnie w bezpieczny i zdrowy sposób.

Spożywać więcej kalorii każdego dnia. Jeśli starasz się zdobyć masę mięśniową, musisz jeść więcej. Upewnij się, że te kalorie pochodzą od zdrowej żywności, nie pozwól sobie tankować tylko na śmieci, to nie pomoże w ogóle.

Włącz muzykę. Badania wykazały, że słuchanie muzyki podczas podnoszenia może pomóc zrobić więcej powtórzeń niż nie słuchać muzyki lub nie słuchać muzyki, która Ci się podoba. Ponadto, słuchawki mogą pomóc odwrócić się od rozmowy z innym, który będzie odłożyć treningu.

Należy rozważyć użycie креатиновых dodatków. Spożycie pięciu gramów dziennie może zrobić to możliwe, aby dłużej i trudniej, co prowadzi do maksymalizacji wzrostu mięśni. Ten konkretny suplement diety nie może być stosowany nastolatkami, i unikać tych, którzy z nieleczoną problemy ze zdrowiem. Aby być bezpiecznym, sprawdzić się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania.

Dla dobrego wzrostu mięśni, należy jeść przed i po treningu. Bez odpowiedniego paliwa, będziesz hamować postęp, którego chcesz zrobić. Niektóre dobre produkty do jedzenia dla tych, przed i po treningu może być płatki owsiane, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, białka i całe ziarna pszenicy toast.

Nie przekraczać 60 minut, w przebiegu. Po przekroczeniu 60 minut twój organizm zacznie zwiększać jej ilość kortyzolu, który jest hormonem stresu. Kortyzol może blokować testosteron, wydając na to siły, które można umieścić na drodze do budowania mięśni. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zapisać swoje treningi na sześćdziesiąt minut, więc nie produkują nadmierne ilości kortyzolu.

Jak stać się bardziej doświadczonych w projektowaniu, to jest bardzo ważne, aby upewnić się, aby regulować ilość masy podnieść. Jak tylko stajesz się silniejszy, albo będziesz mieć, aby zwiększyć swój ciężar i ilość powtórzeń, aby dowiedzieć się, że pompa jest konieczne do osiągnięcia dodatkowego wzrostu mięśni. Staraj się stopniowo zwiększać ilość masy podnieść, aby upewnić się, że nie przemęczenie.

Jak widać, nie wszystkie mięśnie metody są sobie równe. Niektóre działają dobrze, a inne zajmie dużo czasu i wysiłku. Po przeczytaniu tego artykułu, nie trzeba już marnować swoją energię na metody, które nie mogą pracować na ciebie. Spróbuj kilka porad i zobacz, jak szybko możesz zbudować mięśnie, które chcesz.