Suplementy Na Szybki Przyrost Masy Miesniowej

Porady I Wskazówki, Aby Pomóc Budować Mięśnie

Tak więc, zdecydowałeś, że chcesz zrobić coś o swoim ciele i chcesz, aby budować jakieś mięśnie. Twoje ciało-to bardzo skomplikowany mechanizm, i ważne jest, aby znać odpowiednie metody, aby to zrobić. Poniższy artykuł pomoże ci to, co trzeba wiedzieć.

Jeśli pracujesz w kierunku „wypełniacze” swoje mięśnie, nie robić cardio przez ponad 90 minut na treningu. Zbyt dużo cardio może spowodować ciało, tworząc „mięśni” zamiast”, czego pragniesz. Cardio jest bardzo ważne, ale ograniczyć go do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Włącz muzykę. Badania wykazały, że słuchanie muzyki podczas podnoszenia może pomóc zrobić więcej powtórzeń niż nie słuchać muzyki lub nie słuchać muzyki, która Ci się podoba. Ponadto, słuchawki mogą pomóc odwrócić się od rozmowy z innym, który będzie odłożyć treningu.

Staraj się zachować ostrożność przy stosowaniu kreatyny. Te suplementy nie powinny być stosowane, jeśli masz problemy z nerkami. Ponadto, są one, jak wiadomo, wywołują zespół mięśni komory, zaburzenia rytmu serca i skurcze mięśni. Ryzyko to jest szczególnie niebezpieczne w okresie dojrzewania. Upewnij się, że używasz właśnie te dodatki, jak zalecają.

Nawet jeśli wierzysz, podnoszenia ciężarów-to najlepszy sposób na budowanie masy mięśniowej, to nie zawsze tak jest. Wspinaczka o wadze, co jest również bardzo ważne, jeśli chodzi o budowanie mięśni. Podnosząc różny ilość masy różne włókna mięśniowe, które mogą pomóc upewnić się, że twoje mięśnie wyższej jakości.

Jeśli przygotowujesz się do startu w maratonie lub zrobić coś podobnego, nie próbuj zwiększyć masę mięśniową. Jeśli twoim celem jest dobrze wyważony program fitness, cardio ma zasadnicze znaczenie. Jednakże, jeśli starasz się zwiększyć rozmiar mięśni, nadmiar cardio może anulować swoją ciężką pracę. Jeśli wzrost masy mięśniowej i siły-to jest twój główny cel, kij z ćwiczeniami.

Jedz dużo węglowodanów. Jeśli organizmowi brakuje glukozy po treningu, twoje ciało będzie korzystać z mięśni do białka i węglowodanów, i zniszczy twój trud. Trzymaj się z dala od dieta niskowęglowodanowa, i jeść odpowiednią ilość węglowodanów, biorąc pod uwagę intensywność treningu i, być może, kilka gramów węglowodanów na kilogram masy ciała każdego dnia.

Przed wami treningu, pić koktajl, który jest pełen aminokwasy wraz z węglowodanami i białkami. To pozwoli zwiększyć jak twoje ciało do białka, i pomoże ci uzyskać wygląd, czego pragniesz. W każdej chwili można spożywać płynów, posiłków; twoje ciało będzie wchłonąć go szybciej, niż normalne jedzenie.

Jak widać, istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, które pomogą ci zbudować mięśnie prawidłowo. Tak, że twoja motywacja dla tych, którzy chcą budować mięśnie, należy zapisać informacje, które po prostu czytać w myślach. To pomoże ci uzyskać ciało chcesz, bez żadnych obrażeń.