Odżywka Na Mase Najlepsza

Porady dotyczące budowy mięśni, które pozwolą Ci wyglądać na duże

Jest wielu ludzi, którzy zastanawiają się, jak budować mięśnie. Jeśli jesteś jedną z tych osób, trafiłeś we właściwe miejsce. Budowanie mięśni można osiągnąć, jeśli masz cierpliwość i poświęcenie. Ten artykuł pomoże Ci rozpocząć pracę nad budową mięśni.

Podczas podnoszenia ciężarów wolno wykonuj ruchy. Poruszanie się zbyt szybko wykorzystuje rozpęd ciała, zamiast pozwolić mięśniom wykonywać pracę. Podobnie, nie huśtajcie ciężarów, ponieważ to powstrzymuje izolowany mięsień od wykonywania pracy. Dlatego powolne wydaje się być. Izolowany mięsień wykonuje swoją pracę!

Podczas próby budowania masy mięśniowej szybko, mniejsze jest lepsze. Mniejsze zestawy z większą wagą dodadzą mięśnie szybciej niż dłuższe sety. Pomiędzy 8-12 powtórzeń dla każdego zestawu jest idealny. Daj swojemu ciału dużo odpoczynku między treningami, aby umożliwić ciału leczenie. Mięśnie zbudowane są, gdy mięśnie się goją.

Użyj ćwiczeń wizualizacyjnych, aby zobaczyć, co musisz zrobić, aby osiągnąć swoje cele. Mając niejasne, nieokreślone cele bez prawdziwego poczucia, jak je osiągnąć, jest to pewna droga do niepowodzenia. Wyobraź sobie, że trzymasz się rutyny treningu i wizualizujesz, jak będziesz wyglądać w przyszłości. To będzie Cię motywować.

Aby zbudować mięśnie, ważne jest, aby zachować szczegółowe zapisy swoich postępów i tego, jak się tam dostałeś. Poświęcając czas na zanotowanie kilku notatek dotyczących ćwiczeń i powtórzeń wykonanych podczas każdej sesji treningowej, będziesz w stanie konsekwentnie budować na tym, co już zrobiłeś, i nadal rosnąć mocniej i budować więcej mięśni.

Znajomość liczby zestawów, które działają na twoje ciało, jest niezbędna do budowania masy mięśniowej. Wielu ekspertów zaleca wykonywanie około dwunastu do szesnastu zestawów dla dużych grup mięśni, takich jak plecy, klatka piersiowa i nogi, oraz około dziewięciu do dwunastu zestawów dla mniejszych grup mięśni, takich jak łydki, ramiona i ramiona. Chociaż może to działać w przypadku niektórych osób, może to spowodować przetrenowanie lub niedokładność innych osób. Dlatego musisz zrozumieć, w jaki sposób twoje ciało reaguje na treningi.

Jeśli twoim celem jest budowa mięśni, musisz zwiększyć spożycie białka. Jeśli nie otrzymujesz wystarczającej ilości białek, twoje ciało będzie musiało użyć tkanki mięśniowej, aby utrzymać się podczas treningu i zapobiec gromadzeniu się. Dobrą miarą dla twojej diety budującej mięśnie jest gram białka każdego dnia za każdy kilogram twojej wagi.

Powinieneś spróbować użyć łańcuchów i pasm w treningach siłowych. Te rzeczy dodają rodzaj oporu, który jest określany jako LVRT. Daje to większą ilość napięcia, ponieważ zakres ruchów zwiększa się jednym ruchem, co może prowadzić do większego wzrostu mięśni.

Trenuj przeciwległe mięśnie podczas tej samej sesji, w tym klatki piersiowej i pleców, lub quadów i ścięgien. Pracując w ten sposób, jeden mięsień może zrobić przerwę, podczas gdy drugi jest szkolony. Rezultatem jest zwiększenie intensywności treningu poprzez ograniczenie czasu, który musisz spędzić na siłowni.

Kiedy chcesz skoncentrować się na budowaniu mięśni, musisz zdać sobie sprawę, że to, co jesz, aby pomóc w rozwoju mięśni jest prawie tak samo ważne, jak to, jak ćwiczycie te same mięśnie. Jeśli brakuje ci diety, możesz po prostu sabotować to, co możesz osiągnąć w treningu mięśni.

Teraz, gdy przejrzałeś ten artykuł, powinieneś lepiej zrozumieć, jak budować mięśnie. Jeśli jesteś gotowy, nie ma czasu jak dzisiaj, aby zacząć. Po prostu poświęć się budowaniu mięśni i skorzystaj z tego, czego nauczyłeś się, czytając to, aby zbudować mięśnie dzisiaj!