Tabletki Na Zamianę Tłuszczu W Mięśnie

suplementy na masę ektomorfik

Spójrz poniżej, a znajdziesz pozytywne informacje na temat budowy mięśni

Budowanie mięśni może być wykonane z różnych powodów: jak uzyskanie ciała ekstremalnego kulturysty, lub po prostu zamiana tłuszczu w mięśnie. Bez względu na uzasadnienie twojej potrzeby budowania mięśni, są pewne przydatne rady, które możesz zastosować do swojego planu w poniższym artykule.

Skoncentruj się na wypracowaniu swoich największych grup mięśniowych. Skoncentrowanie wysiłków na dużych grupach mięśni, takich jak plecy, klatka piersiowa i nogi, pomoże Ci szybciej budować mięśnie. Ćwiczenia, takie jak przysiady, podciąganie, wyciskanie na ławce i spadki są do tego idealne. Tego typu ćwiczenia są zwykle bardziej intensywne i pomogą zwiększyć syntezę białek.

Ustaw cele dla siebie i oceń swoje postępy. Może to zniechęcać do oglądania wielkich mięśni wokół siłowni, ale musisz wiedzieć, że te ciała nie zdarzyły się z dnia na dzień. Określ konkretne cele, do których możesz dotrzeć i monitoruj swoje postępy. Jeśli nie widzisz rezultatów, chcesz, możesz poprawić treningi, aby powrócić do właściwej ścieżki.

Podążając za rutynowym treningiem, staraj się zawsze ćwiczyć swoje mięśnie brzucha jako ostatnie. Kiedy trenujesz swój abs przed dużą częścią ciała, możesz zmniejszyć siłę i zwiększyć szanse na zranienie. Z tego powodu powinieneś ćwiczyć ab workout po głównym treningu, lub po prostu zrobić to osobny trening w innym czasie.

Spożywanie wystarczającej ilości węglowodanów jest kluczowe dla budowania mięśni. Węglowodany nie tylko napędzają organizm, ale są niezbędne do zwiększenia napięcia mięśni. Ludzie, którzy angażują się w intensywne codzienne treningi powinni jeść od 2 do 3 gramów węglowodanów na kilogram wagi. Na przykład, jeśli ważysz 180 funtów, musisz jeść od 360 do 540 gramów węglowodanów dziennie.

Skoncentruj się na odżywianiu i spożyciu kalorii w dniach, w których będziesz wykonywać ćwiczenia budowania mięśni. Paliwo do sesji ćwiczeń, biorąc kilka kalorii na godzinę przed udaniem się na siłownię. Nie oznacza to, że powinniście przejadać się w dni treningowe; powinieneś jednak jeść więcej w dni, w które ćwiczysz, niż w dni, w których nie jesz.

Aby uzyskać dobry wzrost mięśni, musisz prawidłowo jeść zarówno przed jak i po treningu. Bez odpowiedniego paliwa spowolnisz postęp, jaki chcesz osiągnąć. Dobrym jedzeniem dla tych przed i po treningu posiłków może być płatki owsiane, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, białka jajeczne i tosty pełnoziarniste.

Upewnij się, że Twoja dieta ma wystarczającą ilość białka, gdy próbujesz budować masę mięśniową. Maksymalna ilość spożywanego białka to około jeden gram białka na każdy kilogram masy ciała na co dzień. Nieco mniej lub więcej białka nie ma większego znaczenia, ale trzeba spożywać jak najwięcej.

Podnosząc ciężary, należy spróbować zakończyć sesję za pomocą pompy. Badania wykazały, że twoja siła i rozmiar mięśni mogą zostać zwiększone przez popchnięcie dodatkowej ilości krwi do twoich mięśni poprzez zestaw o wysokim powtórzeniu po twoich normalnych zestawach. Spróbuj zakończyć się zbiorem dwudziestu powtórzeń, a nawet stu powtórzeń ćwiczenia izolacyjnego.

Gdy zaczniesz rozwijać swoje mięśnie, zauważysz, że niektóre grupy rosną szybciej niż inne. Aby dotrzeć do takich grup problemowych, dobrym pomysłem jest zestaw do wypełnienia. Zestaw wypełnień od 25 do 30 powtórzeń powinien zostać wykonany na docelowych grupach mięśni około trzech dni przed ostatnim treningiem.

Mamy nadzieję, że porady z tego artykułu będą inspirujące i pomocne w osiągnięciu twoich celów budowania mięśni. Na pewno uzyskasz znacznie lepsze wyniki, korzystając z porad, które znalazłeś tutaj i stosując je w codziennym życiu podczas sesji treningu mięśni.