Środki Na Przyrost Masy Mięśniowej

Chcesz Dobre Pomysły O Mięśniu Budynku, To Sprawdź To!

Jeśli Jesteś jak większość tych, marzyłeś, aby mieć silne ciało z twardej, suchej masy mięśniowej. Jednak, osiągnięcie elastyczna i wykończenia sylwetka to cel, który wymyka się wielu. Czytaj dalej w tym artykule do wyboru zdań, które można zastosować w stosunku do ciała chcesz.

Skupić się na ćwiczeniu największe grupy mięśni. Koncentrując swoje wysiłki na duże grupy mięśni, na przykład, pleców, klatki piersiowej i nóg pomoże ci budować mięśnie szybciej. Ćwiczenia, takie jak przysiady, podciągania, жимы i sosy idealnie nadają się do tego. Takie ćwiczenia, jak zwykle, jest bardziej intensywny, i pomoże zwiększyć syntezę białek.

Dążyć do wysokiej liczby powtórzeń ze średnią intensywnością wagi, gdy trenujesz. Dla każdego ćwiczenia robisz, staraj się robić zestaw od 10 do 15 powtórzeń, odpoczynek nie więcej niż jedną minutę pomiędzy każdym zestawem. To powoduje, że kwas mlekowy gromadzi się w mięśniach, która sprawia, że „czuć oparzenie”, stymulując wzrost.

W dniach po treningu, lepiej odpoczywać i jeść dużo węglowodanów. To pomaga organizmowi, aby budować mięśnie i zregenerować po wydatku energii podczas treningu. W ten sposób, zobaczysz maksymalny wzrost mięśni od treningu. Makaron, kanapki z masłem orzechowym i podobne produkty są idealne do tego.

Dni odpoczynku są również ważne, jak i dni treningów. Jeśli pracujesz na mięśnie 7 dni w tygodniu, można nie tylko uzyskać psychicznie przepalony, ale twój organizm nie będzie w stanie prawidłowo reagować. Ważne jest, aby odpoczywać co najmniej dwa dni w tygodniu i pozwól swoim mięśniom odpocząć.

Kiedy próbuje budować mięśnie, aby poprawić swoje zdrowie i kondycję fizyczną, trzeba przyznać, że reszta jest tak samo ważne jak ćwiczenie w stymulowaniu wzrostu mięśni. Mięśnie potrzebują czasu, aby przywrócić, aby naprawić uszkodzenia i budowy nowych włókien. Ćwiczysz zbyt często lub zbyt agresywnie może działać przeciwko ciebie w dłuższej perspektywie.

Upewnij się, że masz wystarczająco dużo białka. Idealna dieta dla budowania masy mięśniowej, zawiera grama białka na każdy kilogram masy ciała każdego dnia. Dla większości ludzi, można to osiągnąć za pomocą diety w spokoju, i протеиновых dodatków zwykle nie jest konieczne. Uzupełnienia dziennego spożycia białka za to, jak zwykle, będzie przynosić żadnych korzyści.

Twój system powinien składać się z trzech lub czterech treningów w tygodniu. W ten sposób organizm będzie miał szansę, aby odmłodzić się. Pracujesz zbyt wiele może spowodować uszkodzenia ciała, a w końcu może być szkodliwe dla twoich wyników końcowych.

Jeśli twój reżim treningowy dotarł do czterech dni w tygodniu, to staraj się unikać posiadania więcej niż jednej pary kolejnych dni. Twoje ciało będzie budować i lepiej odzyskać z zaliczki na dni rozproszyć się. Jeśli twoje życie i harmonogram zrobić to niemożliwe, nie spać w nocy z powodu jego, jak nadal pracować cztery dni w tygodniu.

Wiele osób, w tym siebie, pragnienie silnej i pięknej sylwetki. Niemniej jednak, wiele mają nadmierną trudność w osiągnięciu tego celu. Chociaż wiele osób, które mają nogi ciałami, udowodnić, że to może być zrobione. Zastosować to, czego nauczyłem się w tym artykule, i ty też możesz dołączyć do ich grona z własnym wbudowanym mięśnie.