Tabletki Na Porost Masy Mięśniowej

suplementy na masę i rzeźbę

Proste wskazówki, które pomogą Ci zbudować mięśnie

Czy chcesz wprowadzić zmiany w swoim ciele i życiu, ale nie masz czasu poświęcać na ważne treningi? W porządku, jest rutynowy trening, który będzie pasował do każdego stylu życia! W tym artykule znajdziesz kilka prostych strategii budowania mięśni bez konieczności treningu przez wiele godzin dziennie.

Musisz upewnić się, że masz wystarczająco dużo warzyw w swojej diecie. Większość diet dla budujących mięśnie koncentruje się na białkach i złożonych węglowodanach; jednak warzywa są zwykle ignorowane. Warzywa dostarczają ważnych składników odżywczych, które nie występują w żywności, która zwykle zawiera dużo białka lub węglowodanów. Są także doskonałym źródłem błonnika. Fibre może pomóc organizmowi bardziej efektywnie wykorzystać białko.

Podczas podnoszenia ciężarów wolno wykonuj ruchy. Poruszanie się zbyt szybko wykorzystuje rozpęd ciała, zamiast pozwolić mięśniom wykonywać pracę. Podobnie, nie huśtajcie ciężarów, ponieważ to powstrzymuje izolowany mięsień od wykonywania pracy. Dlatego powolne wydaje się być. Izolowany mięsień wykonuje swoją pracę!

Zmień rutynę treningu. Twoje mięśnie wkrótce przyzwyczajają się do twoich treningów i przestaniesz widzieć pozytywne rezultaty. Korzystaj z różnych ćwiczeń podczas każdej z kilku ćwiczeń, aby mieć pewność, że celujesz w wszystkie swoje grupy mięśniowe. To nie tylko sprawia, że ​​Twój trening jest trudny, ale także interesujący i ekscytujący.

Oblicz dzienne spożycie białka. Musisz spożywać około jednego grama białka na każdy kilogram masy ciała każdego dnia. Spożywanie odpowiedniej ilości białka zwiększy przyrost mięśni uzyskiwany z treningu siłowego, który robisz. Zróżnicowanie konsumpcji trochę tu i tam nie ma większego znaczenia, ale należy dążyć do tej samej ilości dziennie.

Nie pomniejszaj ilości snu, jaki otrzymujesz. Proces budowania i naprawy twoich mięśni dzieje się podczas snu, a bez odpowiedniego wyzdrowienia, ryzykujesz zranienie się podczas treningów. Uzyskaj 7-9 godzin snu każdej nocy, aby zmaksymalizować korzyści z wykonywanych ćwiczeń.

Trudno jest schudnąć i budować mięśnie w tym samym czasie. Trzeba mieć dietę bogatą w białko, aby wspomóc wzrost mięśni, ale jednocześnie zmniejszyć spożycie tłuszczów. Jedz pokarmy bogate w białko i niskotłuszczowe oraz rafinowane węglowodany, aby zmniejszyć wagę i wzmocnić mięśnie w tym samym czasie.

Jeśli chcesz zbudować mięśnie, najważniejszą rzeczą do zrobienia jest rozpoczęcie rotacji. Niemożliwe jest codzienne wykonywanie pracy w tej samej grupie mięśni. Jest to szybki sposób na zrujnowanie pracy, a także szybkie wypalenie się na siłowni.

Staraj się zachować dziennik, gdy podążasz za schematem ćwiczeń. Zanotuj ćwiczenia, które wykonujesz, liczbę zestawów i powtórzeń, które wykonujesz, i wszystko, co dotyczy treningu. Powinieneś zanotować, ile odpoczniesz każdej nocy, a nawet jak się czujesz podczas treningów. Zapisywanie wszystkiego, co możesz, pozwala lepiej śledzić, co robisz w każdym tygodniu.

Połącz trening siłowy z intensywnością intensywności i średniej głośności. Oznacza to, ile powtórzeń robisz, a także jak ciężko pracujesz. Kwas mlekowy zostanie uwolniony podczas treningu, który pobudzi Twoje mięśnie do wzrostu.

Teraz, gdy wiesz, jak skutecznie budować mięśnie, musisz znaleźć czas, aby to zrobić. Nawet jeśli wybierzesz jedno ćwiczenie i zrobisz to podczas przerwy w pracy, małe i częste treningi pomogą Ci zmienić ciało w niesamowity sposób. Wykorzystaj to, co przeczytałeś, aby zmienić swoje życie na lepsze.