Ubytek Testosteronu

Następujące Informacje Doskonale Nadaje Się Do Wskazówek Na Temat Budowania Masy Mięśniowej!

Mięśnie mogą być wykorzystane do osiągnięcia zdrowia i siły lub do osiągnięcia hollywood ciała. Jakieś motywy dla swojego interesu w kulturystyce, musisz nauczyć się robić to poprawnie dla maksymalnej korzyści twojego czasu i wysiłku. Przeczytaj porady ekspertów o tym, jak go o budowaniu mięśni właściwą drogę.

Jak pracować, aby rozwijać mięśnie, nie warto liczyć na skali, aby powiedzieć ci, jak to zrobić. Należy wziąć czas, aby zmierzyć swoje złogi tłuszczu, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Jeśli waga idzie w górę lub pozostaną te same, to może być znak, że ty obracasz wiotki tłuszczu w twarde jak skała mięśnie.

Ćwiczenie powinno trwać około 60 minut każda. Twoje ciało będzie produkować więcej hormonu stresu, kortyzolu, gdy przekroczy strefę treningu. Kortyzol, jak wykazano, blokują testosteronu, spadek wyników można osiągnąć. Utrzymać treningi mniej niż godzinę pozwoli ci uzyskać jak najwięcej z twojego rutynowych fitness.

Po treningu należy rozciągać, więc twoje mięśnie mogą budować i dobrze się błędów. Jeśli jesteś w wieku poniżej 40, przytrzymaj każdy odcinek w ciągu trzydziestu sekund lub więcej. Jeśli za 40, należy trzymać go dwa razy dłużej. Po treningu rozciąganie poprawia efektywność ćwiczeń na mięśnie brzucha i zmniejsza ryzyko kontuzji.

Spróbuj urozmaicić swoje rączki. Jak tylko staniesz się biegły w projektowaniu, twoje mięśnie zaczną się oprzeć każdej wzrost na ćwiczenia, które są zaznajomieni z nimi. Różne uchwyty mogą pomóc zrobić te znane ćwiczenia na różne sposoby, co może doprowadzić do dodatkowego wzrostu mięśni. Przykłady ćwiczeń, gdzie można zmienić sprzęgło nie brzana wiersze brzana loki, pull-up i przycisk w pozycji leżącej. Spróbuj użyć szerokie uchwyty, zamknij uchwyty, tylne uchwyty, a nawet mieszane uchwyty, które zawierają jedną rękę i jedną rękę w dół.

Jedz dużo białka, gdy jesteś na mięśnie odchudzanie. Koniecznie jedz całe białka w każdym posiłku. Dobra zasada, której należy przestrzegać, aby połknąć jeden gram białka na każdy kilogram masy ciała. Dobre źródła chudego białka zawierają ryby, chude mleko i chude czerwone mięso.

Jeśli planujesz zwiększyć spożycie białka, bo chcesz podnosić ciężary, robić to ostrożnie. Przy tym zbyt dużo kalorii, które są konsumowane i jeśli człowiek rozwija niewielką ilość tłuszczu może zwiększyć. Stopniowo zwiększać swój proteinę, jak możesz zwiększyć intensywność twoich ćwiczeniach siłowych.

Jeśli jesteś nowy w budowanie mięśni, to chcesz, aby rozpocząć powoli. Zazwyczaj lepiej do nowych ludzi, aby rozpocząć z maszyny zamiast wolnych ciężarów. Ten typ maszyny doskonale nadaje się do uprawiania swoje formy i zapewniając, że nie травмируетесь podczas treningu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczył ci wszystkie wskazówki i zalecenia niezbędne do ataku na rutynę ze 100% wysiłku. Włącz tę radę w treningu, a zobaczysz wspaniałe rezultaty w sile i tonie tylko dla twoich mięśni. Wystarczająco dużo czasu i wysiłku, można osiągnąć wszystko niesamowite rezultaty, których szukasz!