Odzywki Na Mase Sklep

Poprawa masy mięśniowej – zacznij od tych porad!

Budowanie mięśni nie następuje z dnia na dzień, ale przy ciężkiej pracy i poświęceniu możesz stworzyć stonowane, muskularne ciało, o jakim marzysz. Aby zacząć, potrzebujesz wskazówek, co dokładnie robić. Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami, które pomogą Ci zbudować mięśnie, które zawsze chciałeś.

Uzyskanie partnera treningowego może drastycznie poprawić wyniki w zakresie budowy mięśni. Twój partner może być cennym źródłem motywacji do trzymania się sesji treningowej i zachęcania cię do maksymalizacji wysiłków podczas treningu. Posiadanie niezawodnego partnera, z którym możesz pracować, może również pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa, ponieważ zawsze będziesz mieć tropiciela.

Spróbuj robić prawdziwe schody zamiast schodów, które ma twoja siłownia. Może to pomóc zmienić perspektywę, którą masz do ćwiczeń, dać dodatkową motywację, spalić więcej tłuszczu i zbudować więcej mięśni. Dodatkowa sceneria może również pomóc w treningu przez dłuższy czas.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz dostać się na siłownię, nie pomijaj treningu. Możesz po prostu zrobić chin-upy, pompki i spadki w domu. Nawet ze wszystkimi wyszukanymi urządzeniami na sali gimnastycznej wciąż pozostają najlepszymi formami budowania górnej części ciała, które możesz zrobić.

Doskonałym sposobem na budowanie mięśni jest zwrócenie szczególnej uwagi na odżywianie oraz spożywanie dużej ilości białka i węglowodanów. Jedząc co dwie godziny i zapewniając nie mniej niż 1,5 grama białka na każdy funt własnej wagi i nie mniej niż 2 gramy węglowodanów na funt. Będziesz mieć narzędzia żywieniowe niezbędne do budowy mięśni.

Jeśli przygotowujesz się do biegania w maratonie lub zrobienia czegoś podobnego, nie próbuj zwiększać masy mięśniowej. Chociaż kardio może poprawić ogólny stan zdrowia i sprawność fizyczną, może negować skutki ćwiczeń siłowych. Kiedy budujesz mięśnie, chcesz się upewnić, że twoje wysiłki skupiają się na treningach siłowych.

Przyspiesz spożycie pokarmu w dniach, w których będziesz ćwiczyć swoje mięśnie. Chcesz dodać kalorie około sześćdziesięciu minut, zanim planujesz podnieść, aby dać im czas na wchłonięcie i dostępność dla twojego ciała. Chociaż nie daje to pozwolenia na odchudzanie w dni ćwiczeń, pozwala ci jeść nieco większe porcje zdrowej żywności niż za dni wolne.

Musisz skupić się na tym, co starasz się osiągnąć, kiedy chcesz zbudować mięśnie. Nie trenuj na wytrzymałość i skup się na cardio podczas próby budowania masy mięśniowej. Trening cardio i trening siłowy to świetna kombinacja, ale będą one sprzeczne ze sobą, jeśli masz nadmierny wysiłek cardio w rutynowym budowaniu mięśni.

Wielką wskazówką dla rosnących mięśni, które często są pomijane, jest uzyskanie odpowiedniej ilości snu. Twoje ciało leczy się i zmienia się podczas snu. Dlatego, jeśli nie masz dość tego, nie pozwalasz swojemu ciału mieć szansy na zrobienie tych rzeczy. Jeśli ciężko pracujesz, staraj się przynajmniej osiem godzin snu, jeśli nie więcej.

Staraj się zachować dziennik, gdy podążasz za schematem ćwiczeń. Zanotuj ćwiczenia, które wykonujesz, liczbę zestawów i powtórzeń, które wykonujesz, i wszystko, co dotyczy treningu. Powinieneś zanotować, ile odpoczniesz każdej nocy, a nawet jak się czujesz podczas treningów. Zapisywanie wszystkiego, co możesz, pozwala lepiej śledzić, co robisz w każdym tygodniu.

Budowanie mięśni może nie być łatwe, ale wiedza o tym, co robić, znacznie ułatwia. Po przeczytaniu tego artykułu, mam nadzieję, że masz lepszy pomysł, jak zacząć. Wybierz swoją ulubioną wskazówkę i zastosuj ją już dziś, aby zacząć budować ciało, które chcesz mieć.