Suplementy Diety Na Mięśnie

odzywki na miesnie i sile

Buduj mięśnie jak profesjonalista z tymi poradami

Czy jesteś gotowy na zbudowanie poważnej siły mięśniowej? Dokładne informacje i pomocna rada mogą pomóc w rozpoczęciu pracy. W tym artykule znajdziesz przydatne wskazówki, jak zacząć od razu. Przyjmuj koncepcje do serca i buduj typ mięśni, których naprawdę pragniesz.

Genetyka jest jednym z najważniejszych czynników budowania masy mięśniowej. Niewiele można zmienić w swojej wewnętrznej genetyki, która kształtuje twoje ciało, ale możesz poprawić wygląd, stając się bardziej tonalnym. Niektórzy z nas po prostu nie mają ciał, które będą miały duże mięśnie, więc zaakceptuj to i walcz o lepszy ton.

Zaplanuj swoją rutynę prawidłowo. Dobrym pomysłem jest pracować tylko na jednej lub dwóch określonych grupach mięśni dziennie zamiast skakać. W ten sposób będziesz w stanie dać swoim mięśniom wystarczająco dużo czasu na odpoczynek, zanim przejdziesz przez kolejną bardzo wyczerpującą sesję treningową. Twoje mięśnie potrzebują trochę czasu, aby się wyleczyć.

Wciśnij wszystkie swoje ćwiczenia, aby doprowadzić do uszkodzenia mięśni. Każde powtórzenie musi zostać zepchnięte do punktu, w którym mięśnie nie mogą wykonać jeszcze jednego zestawu ze względu na zmęczenie. Nie matuje się, gdy zaczynasz światło i zwiększasz do maksymalnej wagi, musisz upewnić się, że nie ma znaczenia, jaką wagę używasz, aby doprowadzić do zmęczenia.

Aby uzyskać dobry wzrost mięśni, musisz prawidłowo jeść zarówno przed jak i po treningu. Bez odpowiedniego paliwa spowolnisz postęp, jaki chcesz osiągnąć. Dobrym jedzeniem dla tych przed i po treningu posiłków może być płatki owsiane, jogurt o niskiej zawartości tłuszczu, białka jajeczne i tosty pełnoziarniste.

Powinieneś spróbować użyć łańcuchów i pasm w treningach siłowych. Te rzeczy dodają rodzaj oporu, który jest określany jako LVRT. Daje to większą ilość napięcia, ponieważ zakres ruchów zwiększa się jednym ruchem, co może prowadzić do większego wzrostu mięśni.

Upewnij się, że Twoja dieta ma wystarczającą ilość białka, gdy próbujesz budować masę mięśniową. Maksymalna ilość spożywanego białka to około jeden gram białka na każdy kilogram masy ciała na co dzień. Nieco mniej lub więcej białka nie ma większego znaczenia, ale trzeba spożywać jak najwięcej.

Podnosząc ciężary, należy spróbować zakończyć sesję za pomocą pompy. Badania wykazały, że twoja siła i rozmiar mięśni mogą zostać zwiększone przez popchnięcie dodatkowej ilości krwi do twoich mięśni poprzez zestaw o wysokim powtórzeniu po twoich normalnych zestawach. Spróbuj zakończyć się zbiorem dwudziestu powtórzeń, a nawet stu powtórzeń ćwiczenia izolacyjnego.

Podczas prób zwiększania objętości użyj wyciskania na ławce, przysiadu i martwego podnoszenia. Te trzy ćwiczenia pomogą ci szybko uzyskać kształt i pozwolą ci budować mięśnie. Możesz dodać różne ćwiczenia do swojego schematu, ale to musi być twój rdzeń.

Jednym z problemów, który może nękać osobę próbującą zmaksymalizować budowanie mięśni, są mięśnie, które rosną wolniej niż inne. Zestawy wypełnień są skutecznym środkiem do kierowania trudnymi grupami mięśni. Jest to zestaw skróconych (tylko 25-30 powtórzeń) ćwiczenia, które ma na celu wyeliminowanie niedoboru grupy mięśniowej. Zestaw ten jest wykonywany po upływie dwóch do trzech dni od wykonania wcześniejszej grupy.

Jeśli jesteś gotowy, aby zdobyć wolne od flab, mocno stonowane, muskularne ciało, potrzebujesz zrozumienia procesu i pomocnej porady. Skorzystaj z porady, którą tu przeczytałeś, unikaj kontuzji, a wyniki powinny pojawić się w ciągu zaledwie kilku krótkich tygodni. Pozostań przy tym i nigdy się nie poddawaj.