Z Czym Najlepiej Laczyc Kreatyne

Wskazówki Do Budowania Masy Mięśniowej, Unikając Obrażeń

Jeśli szukasz pomysłu o tym, jak poprawnie wpisać przyrost masy mięśniowej, to przeczytaj następujące artykuły, które oferują oferty dla ciebie, aby zrobić dokładnie to. Użyj tych, które uważasz oferuje rezultaty, które szukasz, lub spróbować te, których nie zauważyłem wcześniej, i możesz być mile zaskoczony ich wynikami.

Uzbroić się w cierpliwość. Budowanie masy mięśniowej-nie jest to szybkie rozwiązanie, to wymaga czasu, zanim zaczniesz widzieć rozwój mięśni. To może być zniechęcające i sprawiają, że chcesz rzucić palenie. Jednak jeśli trenujesz z właściwą techniką i zrobić to, co musisz zrobić, mam nadzieję, że wyniki przyjdą na czas.

Jeść dużo białka. Jest to dobrze znany fakt, że im więcej białka, organizm może przechowywać, tym więcej mięśni można zbudować. Staraj się jeść co najmniej jeden gram białka na każdy funt, że ważysz. Na przykład, 150 funtów kobiety powinny starać się jeść około 150 gramów mięsa i innych białek, każdego dnia.

Zaplanować swoją dietę poprawnie. To dobry pomysł, aby pracować tylko na jednym lub dwóch konkretnych grup mięśni w dzień zamiast skakać wokół. Robiąc to, będziesz w stanie dać mięśnie wystarczająco dużo czasu na relaks przed tym, jak umieścić je przez jeszcze bardzo męczącym treningu. Twoje mięśnie potrzebują czasu, aby uzdrawiać.

Jeśli masz szkolenia wagi przez pewien okres czasu i chcą zobaczyć wyniki nieco bardziej szybko, praca na duże grupy mięśni, takie jak nogi, plecy i klatkę piersiową. Niektóre duże ćwiczenia dla tych grup są становая drążek, przysiady, жимы, pompki na poręczach i prasy.

Zrobić „wielkiej trójki” ćwiczeń w podstawowych ćwiczeń. Przysiady, становая i жимы wszystko szybko zbudować masę mięśniową. Poprawnie wykonując te ćwiczenia regularnie będzie dodać masy mięśniowej, pomaga uczynić cię silniejszym, i w ogóle stan Swojego ciała. Należy dążyć, aby włączyć te ćwiczenia regularnie, w taki czy inny sposób.

Nie skąpić na ilość snu otrzymasz. Proces budowy i naprawy mięśni dzieje się podczas snu, i bez odpowiedniej regeneracji, ryzykujesz zrobić sobie krzywdę podczas treningu. Zobacz 7-9 godzin snu każdej nocy, aby zmaksymalizować korzyści płynące z ćwiczenia wykonujesz.

Niektórzy ludzie błędnie zużywają zbyt dużo białka na początku swojego programu budowania mięśni. To szybki wzrost kalorii może rzeczywiście zwiększyć tłuszczu w organizmie, jeśli nie ćwiczysz wystarczająco, aby zrekompensować ich. Spróbować stopniowo zwiększając swój białko około trzystu kalorii co kilka dni, tak, że twoje ciało może zacząć lepiej budowania masy mięśniowej.

Upewnij się, że dieta zawiera wystarczającą ilość białka, gdy starasz się budować masę mięśniową. Maksymalna ilość spożycia białka do około jednego grama białka na każdy kilogram masy ciała dziennie. Trochę więcej lub mniej białka nie ma większego znaczenia, ale trzeba zużycie jak najwięcej.

Pomiar tkanki tłuszczowej, a nie ciężar ciała. Nie zniechęcaj się, jeśli próbuje budować mięśnie i nie zobaczysz zmiany w swoim ciężarze. Możesz stracić tłuszcz w tym czasie jak zdobyć mięśni, w wyniku czego waga się nie zmieni. Najlepszy wskaźnik mierzy swoje złogi tłuszczu. Jeśli twoja waga stoi w miejscu (lub nawet powiększyć) w czasie, gdy poziom tłuszczu spada – kupujesz mięśnie.

Jak widać z powyższego artykułu, istnieją różne sposoby zwiększenia wzrostu mięśni. To do ciebie, aby wybrać te, które uważasz, będzie pracować dla ciebie, i staramy się zrobić, co najlepsze, co można uzyskać pożądane rezultaty. Zobaczysz różnicę w jak najkrótszym czasie.