Tabletki Na Mase

Zdobądź duże mięśnie za pomocą tych porad

Czy chcesz zbudować muskularną sylwetkę? Przestań marnować swój czas na treningi, które nie będą właściwie budować masy mięśniowej. Jeśli chcesz być większy i silniejszy, ten artykuł pomoże Ci osiągnąć te cele. Przestań wykorzystywać czas słabo w sali gimnastycznej i czytaj te skuteczne wskazówki.

Rozważ picie koktajlu proteinowego przed rozpoczęciem treningu treningu siłowego. Ciekłe minerały mają tendencję do wchłaniania szybciej w organizmie niż stałe pożywienie, więc pomyśl o shake wypełnionym białkiem, około 10 do 20 gramów. Shake proteinowy pomoże ci zwiększyć białko, które pobudzi syntezę białek, co jest sposobem budowania mięśni.

Podczas treningu, upewnij się, że masz dużo czasu, aby się nawodnić. Jeśli podczas treningu nie wypijesz wystarczającej ilości wody, wydajność spadnie. Warto również rozważyć wypicie napoju sportowego zamiast wody, ponieważ napoje sportowe są wypełnione elektrolitami, które uzupełniają minerały, które traci organizm, gdy się poci.

Spożywanie wystarczającej ilości białka jest kluczowym czynnikiem budowania mięśni. Ogólnie rzecz biorąc, na każdy kilogram, który ważysz, powinieneś starać się skonsumować około jednego grama białka. Na przykład, jeśli ważysz 140 funtów, powinieneś spróbować mieć 140 gramów białka w swojej diecie. Mięso, nabiał i ryby są doskonałym źródłem białka.

Praca nad budową mięśni jest najskuteczniejsza, jeśli koncentrujesz się na dużych grupach mięśni. Należą do nich plecy, nogi i klatka piersiowa. Wdrażanie treningów, które koncentrują się na tych grupach, wykona najwięcej pracy w jak najkrótszym czasie, co oznacza, że ​​będziesz rozwijać mięśnie szybciej i łatwiej niż z innymi treningami.

Wielką wskazówką dla rosnących mięśni, które często są pomijane, jest uzyskanie odpowiedniej ilości snu. Twoje ciało leczy się i zmienia się podczas snu. Dlatego, jeśli nie masz dość tego, nie pozwalasz swojemu ciału mieć szansy na zrobienie tych rzeczy. Jeśli ciężko pracujesz, staraj się przynajmniej osiem godzin snu, jeśli nie więcej.

Wiele osób popełnia błąd zwiększania spożycia białka w tym samym czasie, gdy zaczynają ćwiczyć. W ten sposób zużywa się zbyt dużo kalorii i jeśli dana osoba ćwiczy tylko niewielką ilość, tłuszcz może się zwiększyć. Spróbuj powoli zwiększać ilość białka, kilkaset kalorii co kilka dni, a twoje ciało będzie miało szansę przekształcić je w wzrost mięśni.

Staraj się wykonywać wyciskanie i przysiady w taki sam sposób, w jaki robisz martwy ciąg, który jest od całkowitego zatrzymania. Wykorzystaj ruchy ławek i przysiadów w szafie zasilającej i pozwól, aby pręty bezpieczeństwa były ustawione w pewnym punkcie, w którym ta belka znajduje się na dole tych ruchów. Musisz pozwolić, aby bar osiedlił się w tym punkcie. Pomaga to usunąć wszelkie napięcie sprężyste, które pomaga w zwiększeniu siły.

Aby zbudować większe mięśnie, powinieneś jeść zawsze, gdy wstaniesz rano. Wczesne śniadanie zapobiega rozkładaniu tkanki mięśniowej na energię, co po prostu spowalnia twój postęp. Wybieraj wysokobiałkowe pokarmy i upewnij się, że jesz dużo węglowodanów na śniadanie.

Rozciąganie po ćwiczeniu może być równie ważne, jak rozciąganie podczas rozgrzewki! Natychmiast po wykonaniu pracy na grupie mięśniowej, rozciągnij, która skupia się na tej grupie i przytrzymaj pozycję rozciągania przez dobre 90 sekund. Spowoduje to rozciągnięcie powięzi (tkanki łącznej otaczającej mięśnie) i zachęci do większego wzrostu mięśni.

Jak widzicie, maksymalizacja wysiłków na rzecz budowania mięśni nie musi być wcale taka trudna. Zastosuj wskazówki, które przeczytałeś już dziś, a będziesz mógł uzyskać pożądane mięśnie. Skorzystaj z tych informacji, aby uniknąć marnowania czasu na pracę, nie widząc wzrostu.