Odzywki Na Mase Tabletki

Trening w siłę ćwiczeń budowy mięśni

Jak znalazłeś ten artykuł? Czy szukałeś informacji o tym, jak wprowadzać dezorientujące zmiany w twoim ciele? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce! To, co jest napisane w tym artykule, jest najlepszą informacją od ekspertów w tej dziedzinie, uczącą jak szybko i łatwo budować mięśnie. Czytaj!

Zjedz dużo białka. Jest to dobrze znany fakt, że im więcej białka może przechowywać twoje ciało, tym więcej mięśni możesz zbudować. Staraj się mieć co najmniej jeden gram białka, którego potrzebujesz na każdy kilogram, który ważysz. Na przykład kobieta o wadze 150 funtów powinna codziennie jeść około 150 gramów mięsa i innego białka.

Przygotuj białko przed rozpoczęciem treningu. Niezależnie od tego, czy masz kanapkę z około 4 uncji mięsa na lunch, batonik proteinowy czy wstrząs, ważne jest, aby pamiętać, że synteza białek jest ważna dla budowania mięśni. Przygotuj swoje białko od około pół godziny do godziny przed rozpoczęciem treningu, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Musisz spożywać całkiem sporo białka, aby zbudować mięśnie. Znakomitą metodą zapewnienia właściwego spożycia białka jest stosowanie suplementów białkowych i napojów. Najlepiej spożywać te suplementy zaraz po treningu i przed snem. Aby szybciej zastąpić tłuszcz mięsem, spożywaj co najmniej jeden koktajl proteinowy dziennie. Jeśli jednak chcesz przybierać na wadze i budować mięśnie, powinieneś codziennie spożywać aż trzy koktajle proteinowe lub suplementy.

To, co jesz, ma wpływ na wyniki uzyskiwane z budowania mięśni. Musisz utrzymywać kaloryczność i zwiększać ilość spożywanego białka, jednocześnie zmniejszając poziom tłuszczu, który jest spożywany. Zmiany te pozwolą, aby sesje treningowe były bardziej produktywne, a wyniki pojawią się wcześniej.

Nie należy próbować ekstremalnego treningu cardio z treningiem siłowym. Zrobione w granicach rozsądku, ta kombinacja może być naprawdę korzystna dla twojego zdrowia, ale gdy zostanie dokonana w ekstremalnych modach, może stać w sprzeczności ze sobą, minimalizując wyniki, które widzisz z jednego z nich. Wybierz jeden, aby się skupić i bądź przygotowany na regularną pracę nad nim.

Robiąc brzuszki, aby budować mięśnie brzucha, ważne jest, aby chronić szyję. Robiąc brzuszki świetnym sposobem na ochronę szyi jest naciskanie językiem na dach ust. Pomoże Ci to wyrównać swoją głowę i zmniejszyć obciążenie, które nakłada się na szyję.

Zjedz ton białka, gdy próbujesz dodać mięśnie. Białko jest głównym budulcem mięśnia, więc jego zjedzenie może doprowadzić do utraty mięśni, co pokonuje cały cel związany z masowaniem. Możliwe jest spożycie około 1 grama białka na każdy kilogram, który ważysz.

Wykorzystaj trening piramidy. Pojedynczy schemat podnoszenia ciężaru nie daje wyników na zawsze. Dlatego powinieneś próbować piramidować swoją wagę, używając cięższych ciężarów w każdym zestawie. Ciężkie zestawy pozwalają na budowanie siły, a średnie ciężary maksymalizują wzrost mięśni. Pozwala to uzyskać zarówno siłę, jak i rozmiar w jednym treningu.

Aby uniknąć wypalenia, od czasu do czasu należy zmieniać rutynę. Oznacza to, że nie chcesz przestrzegać tego samego planu ćwiczeń przez więcej niż 8 kolejnych tygodni. Nie tylko to sprawia, że ​​rzeczy są interesujące, ale także pomaga organizmowi w dalszym rozwoju.

Nie ma znaczenia, jak się tu dostałeś, teraz jesteś wyposażony w wiedzę potrzebną do zmiany ciała, zdrowia i umysłu na lepsze. Możesz wziąć to, czego się nauczyłeś i zastosować ją do rutynowych ćwiczeń, aby usprawnić proces i zbudować mięśnie szybciej niż kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, więc zacznij już dziś!