Odzywka Na Pompe Miesni

Najlepsze pomysły na budowanie mięśni, które są proste do naśladowania!

Czy wiesz, jak budować swoje mięśnie? Jeśli jesteś jak większość ludzi, nie masz dobrego pomysłu na to, co musisz zrobić, aby budować mięśnie. Możesz zobaczyć sprzęt i dowiedzieć się trochę o podnoszenie ciężarów, ale jak naprawdę zwiększyć swoje wysiłki? Oto kilka skutecznych sposobów budowania mięśni w twoim ciele.

Jeśli ćwiczyłeś przez jakiś czas i chcesz zobaczyć wyniki nieco szybciej, pracuj nad dużymi grupami mięśni, takimi jak te w nogach, plecach i klatce piersiowej. Niektóre wspaniałe ćwiczenia dla tych grup to martwy ciąg, przysiady, wyciskanie ławek, zanurzenia i prasy wojskowe.

Podczas treningu, upewnij się, że masz dużo czasu, aby się nawodnić. Jeśli podczas treningu nie wypijesz wystarczającej ilości wody, wydajność spadnie. Warto również rozważyć wypicie napoju sportowego zamiast wody, ponieważ napoje sportowe są wypełnione elektrolitami, które uzupełniają minerały, które traci organizm, gdy się poci.

Cele krótkoterminowe, które są rozsądnie osiągalne, to świetny sposób na motywowanie siebie poprzez nagrody. Budowanie mięśni zajmuje dużo czasu, więc nie zniechęcaj się i nie poddawaj się. Spróbuj przygotować nagrody, które pomogą ci w zdobyciu mięśni. Na przykład możesz uzyskać masaż; poprawiają przepływ krwi i pomogą ci odzyskać siły w dni wolne.

Jeśli pracujesz nad „spiętrzeniem” mięśni, nie rób ćwiczeń cardio dłużej niż przez 90 minut na trening. Zbyt duży wysiłek fizyczny może spowodować, że ciało będzie tworzyło „szczupłe mięśnie” zamiast pożądanej masy. Cardio jest bardzo ważne, ale ogranicz jego liczbę, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Nabrać trochę muzyki. Badania wykazały, że słuchanie ulubionej muzyki podczas podnoszenia może pomóc w przeprowadzeniu większej liczby powtórzeń niż słuchanie jakiejkolwiek muzyki lub słuchanie muzyki, którą lubisz. Ponadto posiadanie słuchawek może pomóc odciągnąć cię od rozmowy z innymi, co odłoży Twój trening.

Jeśli chcesz zoptymalizować zdolność budowania mięśni, upewnij się, że jesz coś po treningu. Zjedz w ciągu godziny od zakończenia treningu. Idealnie przekąska lub posiłek powinny zawierać białko i węglowodany. To jedzenie sprawi, że twoje ciało zacznie robić rzeczy, które musi zrobić, aby zacząć budować mięśnie.

Po treningu rozciągnij, aby mięśnie powróciły do ​​zdrowia. Osoba poniżej czterdziestego roku życia powinna się rozciągać przez co najmniej 30 sekund. Każdy, kto przekroczył czterdzieści lat, powinien mieć minimum sześćdziesiąt sekund. W ten sposób z mniejszym prawdopodobieństwem zostaniesz ranny podczas wykonywania ćwiczeń.

Jednym z najlepszych sposobów, aby uzyskać białko przekształcone w mięśnie skutecznie jest picie koktajlu proteinowego około pół godziny na godzinę przed rozpoczęciem treningu. Daje to organizmowi czas na wchłonięcie białka, a następnie może go użyć natychmiast, aby rozpocząć budowanie nowych mięśni.

Dni odpoczynku są równie ważne jak dni treningu. Jeśli pracujesz nad mięśniami przez 7 dni w tygodniu, nie tylko zostaniesz wypalony psychicznie, ale twoje ciało przestanie reagować prawidłowo. Ważne jest, aby odpocząć przynajmniej dwa dni w tygodniu i pozwolić mięśniom odpocząć.

Budowanie mięśni w twoim ciele jest zdrowym sposobem na wzmocnienie twojego ciała. Jeśli znasz kilka solidnych sposobów na rozpoczęcie budowy mięśni, ta siła nadejdzie. Po prostu zastosuj wskazówki w tym artykule, a zaczniesz widzieć rodzaje pożądanych rezultatów dla twojego ciała.