Odzywki Na Przyrost Miesni I Sily

odżywki na mięśnie allegro

Wskazówki dotyczące odzyskiwania dni podczas budowania mięśni

Bycie zdrowym polega na tym, aby wybór był zdrowy, a budowanie mięśni polega na tym, aby wybrać mocniejsze, szczuplejsze i większe mięśnie. Ale gdzie zaczynasz tę przygodę? Oto niektóre z najlepszych wskazówek w sieci, które pomogą Ci zacząć budować mięśnie i poprawić swoje życie! Przeczytaj poniższe pomysły, aby pomóc zbudować pożądaną ilość mięśni.

Celuj w dużą liczbę powtórzeń o średniej intensywności podczas treningu. Dla każdego wykonywanego ćwiczenia spróbuj wykonać od 10 do 15 powtórzeń, pozostawiając mniej niż jedną minutę pomiędzy poszczególnymi zestawami. Powoduje to, że kwas mlekowy gromadzi się w mięśniach, co sprawia, że ​​”czujesz oparzenie”, jednocześnie pobudzając wzrost.

Pamiętaj, że mięśnie rosną podczas okresów odpoczynku, jeśli próbujesz zbudować mięśnie. Tak więc spróbuj ograniczyć trening siłowy do 2 lub 3 dni w tygodniu z dniem odpoczynku pomiędzy. W dni wolne można skoncentrować się na wykonywaniu ćwiczeń cardio, aby dać mięśniom przerwę.

Nie pomniejszaj ilości snu, jaki otrzymujesz. Proces budowania i naprawy twoich mięśni dzieje się podczas snu, a bez odpowiedniego wyzdrowienia, ryzykujesz zranienie się podczas treningów. Uzyskaj 7-9 godzin snu każdej nocy, aby zmaksymalizować korzyści z wykonywanych ćwiczeń.

Wiele osób uważa, że ​​będą w stanie schudnąć wyłącznie poprzez treningi cardio, ale budowanie mięśni jest również bardzo ważne. Jest to najlepszy sposób na zwiększenie utraty wagi, ponieważ każdy funt tłuszczu wymaga więcej kalorii i energii do utrzymania niż funt tłuszczu.

Zachowaj dobre zapisy. Czy dziennik ćwiczeń, który odnotowuje ćwiczenia w rutynowym treningu, oraz ile powtórzeń i zestawów wykonujesz. Pomaga to nie tylko zorganizować treningi, ale także pokazuje postęp. Jest to inspirujące, zwłaszcza na początku, gdy postęp jest szybko dokonywany. Możesz zobaczyć, jak daleko dotarłeś i wyznaczyłeś cele.

Objętość jest ważnym składnikiem wzrostu mięśni. Doskonałą metodą budowania mięśni jest wykorzystanie niemieckiego treningu objętościowego. Ten rodzaj szkolenia instruuje cię do wykonania dziesięciu zestawów po dziesięć powtórzeń dla jednego ćwiczenia. To idealne, że to ćwiczenie jest złożone, aby osiągnąć największy wzrost.

Staraj się jeść co 3-4 godziny. Jeśli nie jesz wystarczająco często, możesz spowolnić tempo, z jakim twoje ciało wytwarza nowe białka, które tworzą tkankę mięśniową. Podziel całkowitą liczbę kalorii potrzebnych w ciągu dnia o 6 i spróbuj zrobić 6 mini-posiłków rozłożonych w ciągu dnia.

Większość ludzi używa tych samych prędkości powtarzania dla wszystkich swoich treningów. Wypróbuj coś innego podczas następnego treningu i przyspiesz swoje powtórzenia. Dzięki szybszym prędkościom podnoszenia można w rzeczywistości celować i opracowywać różne włókna mięśniowe, niektóre z nich mogą nie być tak często stymulowane.

Aby zbudować większe mięśnie, powinieneś jeść zawsze, gdy wstaniesz rano. Wczesne śniadanie zapobiega rozkładaniu tkanki mięśniowej na energię, co po prostu spowalnia twój postęp. Wybieraj wysokobiałkowe pokarmy i upewnij się, że jesz dużo węglowodanów na śniadanie.

Dostosuj spożycie żywności do swoich wysiłków. Powinieneś jeść więcej w dniach, w które planujesz ćwiczyć, szczególnie tuż przed i po treningu. W dni, kiedy nie ćwiczysz, wybieraj lżejsze posiłki i ograniczaj białka. Upewnij się, że wybierasz zdrowe produkty w dniach, kiedy musisz jeść więcej.

Budowanie mięśni wymaga czasu i wysiłku. Jeśli jesteś w stanie włączyć te dwie rzeczy, wszystko inne spotka się dla ciebie. Podążając za tymi sugestiami wkrótce będziesz mógł podziwiać zapłatę za każdym razem, gdy złapiesz odbicie siebie.